Norrtelje
Dykarklubb

NDK

Kontakta oss

info@ndk.nu

För allmän kontakt till klubben där du inte hittar någon direkt ansvarig här till höger!


gas@ndk.nu

Då vi inte har fasta fylltider, ber vi er att kontakta oss vid behov!
Vi brukar oftast kunna ställa upp även med kort varsel.

Givetvis fyller vi även åt ickemedlemmar, men då till en kostnad av 70kr/flaskan för luft och 90kr/flaskan för nitrox!


fridykning@ndk.nu

För frågor som rör vår ungdomsverksamhet med fridykningen!


utbildning@ndk.nu

För förfrågningar om kurser/utbildningar oavsett nivå eller inriktning.

Alternativt kan ni höra av er per telefon till vår instruktör, Petter Johansson: mob. 0730-sextiosex åttiofyra elva


utfard@ndk.nu

För frågor eller tips/önskemål om dykutfärder med NDK.

NDK på Facebook!

Postadress

Norrtelje Dykarklubb

Box 437

761 24 Norrtälje

Klubblokal

Braxenvägen 5, Norrtälje

Direktkontakt till ordinarie Styrelse

Stefan Eriksson

Ordförande
Ungdomsansvarig

Krister Alm 

Kassör

Ungdoms- och bidragsansvarig

krister@ndk.nu

Lars Spaak

Sekreterare
Lasse@ndk.nu

Jonas Eriksson

vice ordförande

CMAS instruktör

jonas@ndk.nu

Susanne Qvarfordt

Ledamot

susanne@ndk.nu

Suppleanter

Petter Johansson

1:a Suppleant

mtrl. ansvarig
PADI instruktör

petter@ndk.nu

tel. 0730-sextiosex åttiofyra elva

Jonas Jonsson

2:a Suppleant

jonasj@ndk.nu